Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Орігамі

Оріґамі (яп. орі — «складати», камі — «папір», тобто «складений папір») — мистецтво складання паперу. Метою цього мистецтва є створення витворів шляхом використання схеми геометричних згинів і складок. Термін орігамі відноситься до всіх типів складання паперу, а не тільки японських зразків.

ОРИГАМИ.jpg

Хоча щодо походження орігамі існують деякі розбіжності, але напевно можна сказати, що розвинулось орігамі саме в Японії. Спочатку це була забавка переважно для дітей, доки Йосідзава Акіра не надав цій забавці другого дихання, впровадивши нові технології, такі як мокре складання тощо. З 1960-х мистецтво орігамі почало активно поширюватись по всьому світу, з'явились такі напрями як модульне орігамі, Кірікомі, чисте орігамі.

Види та техніки орігами

Модульне орігамі

Одною з популярних різновидів орігамі є модульне орігамі, в якому ціла фігура збирається з багатьох однаковий частин (модулів). Кожний модуль складається за правилами класичного орігамі з одного аркуша паперу, а потім модулі з'єднуються шляхом вкладання їх один в одне.

Просте орігамі

Просте орігамі — стиль орігамі, що винайшов британський орігаміст Джон Сміт, і який обмежений тільки складками «гора» та «долина». Мета орігамі - полегшення занять орігамістам з малим досвідом, а також людям з обмеженими руховими навичками.

Складування за розгорткою

Розгортка — один з видів діаграм орігамі, що представляє собою план, на якому зображені всі складки готової моделі. Складуваня за розгорткою складніше складування за традиційною схемою, проте дана методика дає не тільки інформацію, як скласти модель, а й як вона була замислена.

Мокре складання

Мокре складаня — техніка складання, розроблена паном Акіра Иошідзава, де використовують змочений папір для надання фігурам плавності ліній, виразності, а також жорсткості. Особливо актуальний даний метод для таких негеометричних об'єктів, як фігури тварин та квітів. Не весь папір придатний для мокрого складання, а лише той, в який при виробицтві додають водорозчинний клей для скріплення волокон. Як правило, таку властивість мають щільні сорта паперу.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт