Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Курси японської мови

Діяльність Українсько-Японського Центру НГУ в організації викладання японської мови полягає в проведенні мовних курсів, а також у популяризації вивчення японської мови в Україні.

З поглибленням відносин між нашими країнами необхідність у вивченні японської мови зростає з року в рік. До теперішнього часу його викладання здійснювалося лише в декількох навчальних закладах. Курси призначені для широкого кола людей, які проявляють інтерес до Японії, мають необхідність в оволодінні японською мовою в професійних цілях.

Навчання проводиться із залученням японських і місцевих викладачів. Японськими експертами розроблена рівнева навчальна програма:

• початковий рівень;

• рівень для тих, хто продовжує вивчати мову;

• середньо-високий рівень;

• вищий рівень.

ІНФОРМАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

Однією із задач Центра є сприяння зміцненню взаєморозуміння між народами Японії та України шляхом надання інформаційних послуг, проведення культурних заходів та надання можливості поспілкуватися представникам двох країн. До послуг відвідувачів центра надається бібліотека, відеотека, аудіотека, журнальний стенд та Інтернет - куточок.

Підручники, журнали та газети (за виключенням відеокасет, аудіокасет та CD – дисків) можуть видаватися для використання вдома. Надається можливість в отриманні копій. Для перегляду відеоматеріалів існує відео-куточок зі спеціальними комплектами відео-обладнання для особистого користування.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ:

Формується по мірі комплектування груп. Ми навчаємо за гнучким графиком!

ЗАПИС НА КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ:

Постійно, але комплектування груп починається з 25 серпня щороку та додатково впродовж останніх двох тижнів календарного року в грудні. Запис по тел. : 469964, або 0679681826 (директор УЯЦ НГУ Тетяна Юріївна Введенська), 0961518960 (заступник директора УЯЦ НГУ Ірина Володимирівна Назарук).

УМОВИ НАВЧАННЯ

  1. Загальні передумови для навчання

Курси Українсько-Японського Центру відкриті для Вас, якщо Вам виповнилося щонайменше 18 років.

  1. Вартість навчання на курсах, умови оплати

- Після Вашого звернення Ви дізнаєтеся, де, як і коли необхідно сплатити за навчання на курсах японської мови або інших курсах.

- Послуги банку, пов’язані з оплатою курсів, сплачуються слухачами курсів окремо.

- Якщо оплата за навчання на курсах не здійснюється Вами вчасно, Ви втрачаєте право відвідувати курси японської мови або інші курси.

  1. Зміна рівня

Якщо Ви переконалися у певній невідповідальності курсу рівню Ваших знань, Ви маєте право протягом двох тижнів після початку навчання на курсах перейти до іншої групи, узгодивши це питання з керівником Українсько-Японського Центру.

  1. Свідоцтво про навчання

Після закінчення курсів Ви отримаєте свідоцтво про навчання на курсах, якщо Ви

- відвідали не менш, ніж 70% занять на курсах;

- успішно закінчили курси японської мови (або інші курси).

Успішне навчання на курсах початкових рівнів надає Вам право автоматично (тобто без вступного тесту) записатися на курси вищого рівня.

  1. Відмова від навчання

Після початку курсів внесені слухачем кошти за навчання не повертаються.

  1. Відсутність занять

У святкові дні заняття не відбуваються. Це враховано у Вашому семестровому плані, так що кількість занять від цього не змінюється. Якщо заняття не відбуваються з причин, за які несе відповідальність Українсько-Японський Центр, ці години занять будуть відпрацьовані за домовленістю між керівником та слухачами курсів.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт